BLOG

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > BLOG
 
Najnovšie články

Ako si zariadiť interiér v industriálnom štýle

Industriálny dizajn je jedným z novodobých veľmi obľúbených štýlov, ktoré sa v prevažnej miere objavujú najmä v kaviarňach a reštauráciách, avšak vidieť ho možno aj v moderných bytoch. Aké sú zásady pri tvorbe interiéru s industriálnym nádychom?

Čítať viac

Tapety v interiéri

Vsadíme sa, že sa už každý snažil premeniť interiér napr. prestavbou nábytku, pretože s pôvodným usporiadaním už nebol spokojný. Avšak treba si uvedomiť, že reorganizácia nábytku nemusí vždy vyriešiť problém ,,nudy,, a preto vám poskytujeme tip, ako rýchlo, lacno a originálne môžete oživiť svoj interiér.

Čítať viac

Ako na romantický interiér

Ak by sme chceli charakterizovať romantický štýl, asi by stačilo povedať, že ide o veľmi ženský spôsob zariaďovania interiéru. Avšak vždy to závisí aj od intenzity, v akom ho prevedieme.

Čítať viac

4 trendy štýly

Nechápte pojmu trend ako meradlu dokonalosti. Slúži predovšetkým na tom aby sme sa vedeli lepšie orientovať v dnešnej širokej ponuke, avšak jediná jeho najsprávnejšia a najudržateľnejšia podoba je iba skutočnosť, originalitaosobitosť.

Čítať viac

Inšpirujte sa francúzskym vidiekom

Ponorte sa s nami do krajiny levandule, kvalitného vína a vkusu. Ochutnajte s nami Francúzsko v tej najkrajšej podobe.

Čítať viac

SERVÍROVANÉ S LÁSKOU

Vkusne prestretý stôl môže byť zárukou, že vaša návšteva sa bude u vás cítiť ako v reštaurácii. A nie len počas sviatkov. Veď predsa krásne prestretý stôl môžete mať aj počas všedných dní.

 

Čítať viac

Horúce interiérové trendy na rok 2018

Starý rok skončil a so začiatkom nového roka prichádza aj možnosť urobiť si poriadok v osobnom, pracovnom či partnerskom živote. Rovnaká logika platí aj pri návrhu interiéru vášho príbytku. Teraz je ten pravý čas na zmenu.

Čítať viac

Vianočný sen

Keď konečne dorazí vianočný čas, všetci máme vlastné špeciálne spôsoby zdobenia našich príbytkov, aby sme vykúzlili útulnú atmosféru Vianoc.

 

 

Čítať viac

Zdobenie vianočného stromčeka

Zdobenie stromčeka nemusí byť nudné alebo zastrašujúce. Kľúčom je využiť vašu predstavivosť, aby ste prišli s nápadmi, ktoré budú odrážať vaše záujmy a osobný štýl. Neexistuje správny  spôsob, ako ozdobiť vianočný stromček

Čítať viac

Jeseň doma

Opadané lístie zo stromov šuštiace pod nohami pripomína svojim zvukom morský príboj. Stačí len zavrieť oči a započúvať sa. Doprajte si preto jesennú atmosféru aj u vás doma. Sezónne zátišie v podobe listov, gaštanov či tekvíc je v kurze.

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia