BLOG

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > BLOG
 
Najnovšie články

Vianočná atmosféra

Vianočné sviatky sú tým najkrajším obdobím v roku, kedy sa schádza celá rodina a priatelia, aby si spoločne vychutnali pohodu. Je to čas, kedy spomalíme a vychutnávame si každý jeden okamih. Samozrejme, všetko musí byť tip-top; vianočné koláčiky rozvoniavajú celým domom, vianočné dekorácie decentne zdobia interiér a nejaké svetielka sa nájdu aj na fasáde.
Čítať viac

Domáca pohoda

E-shop Elihome.sk je venovaný okúzľujúcim bytovým dekoráciám a solitérom. Okrem doplnkov na ňom nájdete aj inšpiratívne blogy, nápady a návody a samozrejme výber toho najlepšieho, čo trh ponúka. Značka Elihome vznikla v spolupráci s mladými talentmi. Silvia Topolská nám svojimi očami priblíži jedinečné dekorácie, ktoré zmenia váš interiér na neobyčajný.

Čítať viac

Nápady do interiéru

Je veľmi užitočné poznať pár základných dekoračných trikov, nápadov a pravidiel, vďaka ktorým docielite ucelený vzhľad interiéru. Každý milovník interiérového dizajnu vie, že na detailoch vždy záleží a vytvárajú celok, ktorý odzrkadľuje náš životný štýl.

 

Čítať viac

Vintage štýl bývania

Vintage štýl sa začal objavovať v niektorých domácnostiach už v druhej polovici 20. storočia avšak naozaj populárnym a vyhľadávaným štýlom sa stal až na prelome 21. storočia.

Čítať viac

Viacej ako len predsieň

Je to práve ten priestor, ktorý nezaberá v byte príliš veľa miesta a ani sa v ňom dlho nezdržiavame. Avšak je výnimočný tým, že nás odprevádza pred cestou z domu a víta, keď sa vraciame domov. Preto si zaslúži rovnakú pozornosť ako ostatné časti domu.

Čítať viac

Ako si zariadiť interiér v industriálnom štýle

Industriálny dizajn je jedným z novodobých veľmi obľúbených štýlov, ktoré sa v prevažnej miere objavujú najmä v kaviarňach a reštauráciách, avšak vidieť ho možno aj v moderných bytoch. Aké sú zásady pri tvorbe interiéru s industriálnym nádychom?

Čítať viac

Tapety v interiéri

Vsadíme sa, že sa už každý snažil premeniť interiér napr. prestavbou nábytku, pretože s pôvodným usporiadaním už nebol spokojný. Avšak treba si uvedomiť, že reorganizácia nábytku nemusí vždy vyriešiť problém ,,nudy,, a preto vám poskytujeme tip, ako rýchlo, lacno a originálne môžete oživiť svoj interiér.

Čítať viac

Ako na romantický interiér

Ak by sme chceli charakterizovať romantický štýl, asi by stačilo povedať, že ide o veľmi ženský spôsob zariaďovania interiéru. Avšak vždy to závisí aj od intenzity, v akom ho prevedieme.

Čítať viac

4 trendy štýly

Nechápte pojmu trend ako meradlu dokonalosti. Slúži predovšetkým na tom aby sme sa vedeli lepšie orientovať v dnešnej širokej ponuke, avšak jediná jeho najsprávnejšia a najudržateľnejšia podoba je iba skutočnosť, originalitaosobitosť.

Čítať viac

Inšpirujte sa francúzskym vidiekom

Ponorte sa s nami do krajiny levandule, kvalitného vína a vkusu. Ochutnajte s nami Francúzsko v tej najkrajšej podobe.

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia