BLOG

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > BLOG
 
Najnovšie články

Vianočný sen

Keď konečne dorazí vianočný čas, všetci máme vlastné špeciálne spôsoby zdobenia našich príbytkov, aby sme vykúzlili útulnú atmosféru Vianoc.

 

 

Čítať viac

Zdobenie vianočného stromčeka

Zdobenie stromčeka nemusí byť nudné alebo zastrašujúce. Kľúčom je využiť vašu predstavivosť, aby ste prišli s nápadmi, ktoré budú odrážať vaše záujmy a osobný štýl. Neexistuje správny  spôsob, ako ozdobiť vianočný stromček

Čítať viac

Jeseň doma

Opadané lístie zo stromov šuštiace pod nohami pripomína svojim zvukom morský príboj. Stačí len zavrieť oči a započúvať sa. Doprajte si preto jesennú atmosféru aj u vás doma. Sezónne zátišie v podobe listov, gaštanov či tekvíc je v kurze.

Čítať viac

Tipy do kuchyne

Hľadáte nápady pri plánovaní alebo rekonštrukcí svojej kuchyne? Ponúkame vám jednoduché tipy, ako urobiť z kuchyne jedinečné miesto.

Vidiecka kuchyňa

Čítať viac

Viete, čo je HYGGE?

Recept na šťastný život.

Je ťažké doslovne preložiť slovo "hygge" . Vyslovuje sa "hýk" a prekladá sa niečo ako "pohoda" či  "útulnosť". Ide o životný štýl šťastného bytia.

Čítať viac

Predstavenie značky Clayre & Eef

Pre svojich zákazníkov vyberáme kvalitné značky známe po celom svete. Jednou z nich je aj holandská značka Clayre & Eef.

Čítať viac

Raňajky do postele

Naservírujte si chutné raňajky priamo do postele a potešte svoju polovičku.

Pretože vkusne ponúknuté raňajky môžu spríjemniť deň.

Čítať viac

Moderný veľkonočný stôl v jednoduchých krokoch

K Veľkej noci neodmysliteľne patria veľkonočné zajačiky, veľkonočné vajíčka a samozrejme pastelové veselé farby jari. Nechajte sa nami inšpirovať a v jednoduchých krokoch si zariaďte váš veľkonočný stôl moderne a šik. Nezabúdajte pritom na to, že: niekedy menej môže byť viac.

 

Čítať viac

Inšpirácia stolovania

Každá správna gazdinná miluje, keď vo svojom príbytku môže pohostiť svojich blízkych a priateľov. Neodmysliteľnou súčasťou tohto rituálu je určite správne nastajlovaný jedálenský stôl. Taniere, misky, šálky, obrus a váza. To sú veci, ktoré by mali byť tón v tóne a vytvárať jedinečnú kulisu.

Veľkonočný stôl plný dobrôt.

Čítať viac

Štýly bývania III.

RETRO ŠTÝL

Obdobie 50.-70. rokov minulého storočia. Pestrá paleta farieb, plast, kov, vinyl a chróm.  Na prvý pohľad jednoduchý štýl nemusí byť to pravé pri výbere vhodného kúsku nábytku. Je len veľmi tenká hranica medzi gýčom a retro designom. Typické sú výrazné farby na stenách, dekoráciách a nábytku. V takomto interiéri nesmú chýbať výrazné tapety, kvetinové vzory, plagáty či plechové kvetináče. Autenticitu tohto obdobia docielia aj pôvodné retro spotrebiče do kuchyne, obrazy alebo prenosné rádio.

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia