BLOG

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > BLOG
 
Najnovšie články

Veľká noc, veľkonočné sviatky, šibačka

Veľká noc, Veľkonočné sviatky, Šibačka

Veľká noc sa nám automaticky spája so slovami ako šibačka, oblievačka, maľované vajíčka, stužky na korbáče, zákusky či koláče a neodmysliteľne veľkonočné dekorácie a doplnky.

Tento blog bude skôr spomienkou na moje detstvo, kresťanstvo s ktorého sa presunieme až do súčasnosti. K mojím spomienkam doplním zopár faktov aby sme videli aj objektívny pohľad. Verím, že si pri čítaní zaspomínate a prenesiete sa aj vy do obdobia bezstarostného detstva a možno sa aj vy nájdete v niektorom z príbehov.

Čítať viac

Vianočná atmosféra

Vianočné sviatky sú tým najkrajším obdobím v roku, kedy sa schádza celá rodina a priatelia, aby si spoločne vychutnali pohodu. Je to čas, kedy spomalíme a vychutnávame si každý jeden okamih. Samozrejme, všetko musí byť tip-top; vianočné koláčiky rozvoniavajú celým domom, vianočné dekorácie decentne zdobia interiér a nejaké svetielka sa nájdu aj na fasáde.
Čítať viac

Domáca pohoda

E-shop Elihome.sk je venovaný okúzľujúcim bytovým dekoráciám a solitérom. Okrem doplnkov na ňom nájdete aj inšpiratívne blogy, nápady a návody a samozrejme výber toho najlepšieho, čo trh ponúka. Značka Elihome vznikla v spolupráci s mladými talentmi. Silvia Topolská nám svojimi očami priblíži jedinečné dekorácie, ktoré zmenia váš interiér na neobyčajný.

Čítať viac

Nápady do interiéru

Je veľmi užitočné poznať pár základných dekoračných trikov, nápadov a pravidiel, vďaka ktorým docielite ucelený vzhľad interiéru. Každý milovník interiérového dizajnu vie, že na detailoch vždy záleží a vytvárajú celok, ktorý odzrkadľuje náš životný štýl.

 

Čítať viac

Vintage štýl bývania

Vintage štýl sa začal objavovať v niektorých domácnostiach už v druhej polovici 20. storočia avšak naozaj populárnym a vyhľadávaným štýlom sa stal až na prelome 21. storočia.

Čítať viac

Viacej ako len predsieň

Je to práve ten priestor, ktorý nezaberá v byte príliš veľa miesta a ani sa v ňom dlho nezdržiavame. Avšak je výnimočný tým, že nás odprevádza pred cestou z domu a víta, keď sa vraciame domov. Preto si zaslúži rovnakú pozornosť ako ostatné časti domu.

Čítať viac

Ako si zariadiť interiér v industriálnom štýle

Industriálny dizajn je jedným z novodobých veľmi obľúbených štýlov, ktoré sa v prevažnej miere objavujú najmä v kaviarňach a reštauráciách, avšak vidieť ho možno aj v moderných bytoch. Aké sú zásady pri tvorbe interiéru s industriálnym nádychom?

Čítať viac

Tapety v interiéri

Vsadíme sa, že sa už každý snažil premeniť interiér napr. prestavbou nábytku, pretože s pôvodným usporiadaním už nebol spokojný. Avšak treba si uvedomiť, že reorganizácia nábytku nemusí vždy vyriešiť problém ,,nudy,, a preto vám poskytujeme tip, ako rýchlo, lacno a originálne môžete oživiť svoj interiér.

Čítať viac

Ako na romantický interiér

Ak by sme chceli charakterizovať romantický štýl, asi by stačilo povedať, že ide o veľmi ženský spôsob zariaďovania interiéru. Avšak vždy to závisí aj od intenzity, v akom ho prevedieme.

Čítať viac

4 trendy štýly

Nechápte pojmu trend ako meradlu dokonalosti. Slúži predovšetkým na tom aby sme sa vedeli lepšie orientovať v dnešnej širokej ponuke, avšak jediná jeho najsprávnejšia a najudržateľnejšia podoba je iba skutočnosť, originalitaosobitosť.

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia