BLOG

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > BLOG
 
Najnovšie články

Nápady do interiéru

Je veľmi užitočné poznať pár základných dekoračných trikov, nápadov a pravidiel, vďaka ktorým docielite ucelený vzhľad interiéru. Každý milovník interiérového dizajnu vie, že na detailoch vždy záleží a vytvárajú celok, ktorý odzrkadľuje náš životný štýl.

 

Čítať viac

Vintage štýl bývania

Vintage štýl sa začal objavovať v niektorých domácnostiach už v druhej polovici 20. storočia avšak naozaj populárnym a vyhľadávaným štýlom sa stal až na prelome 21. storočia.

Čítať viac

Viacej ako len predsieň

Je to práve ten priestor, ktorý nezaberá v byte príliš veľa miesta a ani sa v ňom dlho nezdržiavame. Avšak je výnimočný tým, že nás odprevádza pred cestou z domu a víta, keď sa vraciame domov. Preto si zaslúži rovnakú pozornosť ako ostatné časti domu.

Čítať viac

Ako si zariadiť interiér v industriálnom štýle

Industriálny dizajn je jedným z novodobých veľmi obľúbených štýlov, ktoré sa v prevažnej miere objavujú najmä v kaviarňach a reštauráciách, avšak vidieť ho možno aj v moderných bytoch. Aké sú zásady pri tvorbe interiéru s industriálnym nádychom?

Čítať viac

Tapety v interiéri

Vsadíme sa, že sa už každý snažil premeniť interiér napr. prestavbou nábytku, pretože s pôvodným usporiadaním už nebol spokojný. Avšak treba si uvedomiť, že reorganizácia nábytku nemusí vždy vyriešiť problém ,,nudy,, a preto vám poskytujeme tip, ako rýchlo, lacno a originálne môžete oživiť svoj interiér.

Čítať viac

Ako na romantický interiér

Ak by sme chceli charakterizovať romantický štýl, asi by stačilo povedať, že ide o veľmi ženský spôsob zariaďovania interiéru. Avšak vždy to závisí aj od intenzity, v akom ho prevedieme.

Čítať viac

4 trendy štýly

Nechápte pojmu trend ako meradlu dokonalosti. Slúži predovšetkým na tom aby sme sa vedeli lepšie orientovať v dnešnej širokej ponuke, avšak jediná jeho najsprávnejšia a najudržateľnejšia podoba je iba skutočnosť, originalitaosobitosť.

Čítať viac

Inšpirujte sa francúzskym vidiekom

Ponorte sa s nami do krajiny levandule, kvalitného vína a vkusu. Ochutnajte s nami Francúzsko v tej najkrajšej podobe.

Čítať viac

SERVÍROVANÉ S LÁSKOU

Vkusne prestretý stôl môže byť zárukou, že vaša návšteva sa bude u vás cítiť ako v reštaurácii. A nie len počas sviatkov. Veď predsa krásne prestretý stôl môžete mať aj počas všedných dní.

 

Čítať viac

Horúce interiérové trendy na rok 2018

Starý rok skončil a so začiatkom nového roka prichádza aj možnosť urobiť si poriadok v osobnom, pracovnom či partnerskom živote. Rovnaká logika platí aj pri návrhu interiéru vášho príbytku. Teraz je ten pravý čas na zmenu.

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia