BLOG

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > BLOG
 
Najnovšie články

Veľkonočné sviatky

Veľká noc je sviatok, ktorý začíname oslavovať v Zelený štvrtok a končíme vo Veľkonočný pondelok. Ide bezpochybi o jeden z najkrajších sviatkov v roku. V tieto dni má celá rodina možnosť stretnúť sa a stráviť spolu krásne chvíle.

Čítať viac

Svätý Valentín

Vedeli ste, že meno  Valentín má latinský pôvod ? Možno ako by si mnohí z Vás mysleli, preklad mena by malo mať význam niečo ako láska. Ste rovnako na omyle ako sme boli my, keď sme hľadali informácie a zistili sme: Valentín v preklade znamená ,,silný,, a , ,,zdravý,,. Farba Valentínov je červenáfialová, čo sa absolútne hodí k sviatku, ktorý sme si udomácnili aj na Slovensku.

Čítať viac

Horúce interiérové trendy na rok 2018

Starý rok skončil a so začiatkom nového roka prichádza aj možnosť urobiť si poriadok v osobnom, pracovnom či partnerskom živote. Rovnaká logika platí aj pri návrhu interiéru vášho príbytku. Teraz je ten pravý čas na zmenu.

Čítať viac

Vianočný sen

Keď konečne dorazí vianočný čas, všetci máme vlastné špeciálne spôsoby zdobenia našich príbytkov, aby sme vykúzlili útulnú atmosféru Vianoc.

 

 

Čítať viac

Zdobenie vianočného stromčeka

Zdobenie stromčeka nemusí byť nudné alebo zastrašujúce. Kľúčom je využiť vašu predstavivosť, aby ste prišli s nápadmi, ktoré budú odrážať vaše záujmy a osobný štýl. Neexistuje správny  spôsob, ako ozdobiť vianočný stromček

Čítať viac

Jeseň doma

Opadané lístie zo stromov šuštiace pod nohami pripomína svojim zvukom morský príboj. Stačí len zavrieť oči a započúvať sa. Doprajte si preto jesennú atmosféru aj u vás doma. Sezónne zátišie v podobe listov, gaštanov či tekvíc je v kurze.

Čítať viac

Tipy do kuchyne

Hľadáte nápady pri plánovaní alebo rekonštrukcí svojej kuchyne? Ponúkame vám jednoduché tipy, ako urobiť z kuchyne jedinečné miesto.

Vidiecka kuchyňa

Čítať viac

Viete, čo je HYGGE?

Recept na šťastný život.

Je ťažké doslovne preložiť slovo "hygge" . Vyslovuje sa "hýk" a prekladá sa niečo ako "pohoda" či  "útulnosť". Ide o životný štýl šťastného bytia.

Čítať viac

Predstavenie značky Clayre & Eef

Pre svojich zákazníkov vyberáme kvalitné značky známe po celom svete. Jednou z nich je aj holandská značka Clayre & Eef.

Čítať viac

Raňajky do postele

Naservírujte si chutné raňajky priamo do postele a potešte svoju polovičku.

Pretože vkusne ponúknuté raňajky môžu spríjemniť deň.

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia