Splnený sen

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > O nás > Splnený sen
 

Splnený sen

Na začiatku bola myšlienka. Tá sa postupne dotvárala, zväčšovala, čoraz viac sa o nej rozprávalo a dnes sa stala skutočnosťou. Malý chrobák v hlave uzrel svetlo sveta. Dlhé hodiny strávené rozmýšľaním, vymýšľaním a skúšaním nových vecí sa premenili na e-shop, ktorý sme pre vás vytvárali dlhé mesiace, aby sme do vašich príbytkov priniesli niečo originálne, niečo, čo dodá vášmu domovu hrejivý pocit.

Za tým všetkým stojí skupina mladých a kreatívnych ľudí, ktorí radi skúšajú nové veci.

Náš team sa pokúša vyhovieť každej požiadavke, chce vyčarovať úsmev na tvári klienta a dúfa, že zákazníci sa spokojní budú vracať do nášho obchodíku. Všetko čo robíme je odrazom našich schopností. Stále sa učíme niečo nové, hľadáme ďalšie možnosti a chceme, aby zákazník cítil, že všetka tá drina bola robená preňho.

Keď sme prišli s myšlienkou na malý obchodík s dekoráciami a nábytkom, nikto vtedy netušil, že spustíme aj internetový obchod. Bola to výzva a my sme sa jej chytili.

Dlhé rozhovory, vymieňanie si názor, hľadanie inšpirácií, aby všetko spolu hralo, nech si ľudia, ktorí nás navštívia povedia, ako im náš obchod učaroval.

Aby si každý našiel to svoje, čo dodá jeho príbytku punc a vôňu domova.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia