7 krokov k novému dizajnu

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > Inšpirácie > 7 krokov k novému dizajnu
 

7 krokov k novému dizajnu

Aby Váš príbytok nebol jednotvárny a rovnaký po celý rok

Vďaka našim nápadom môže váš dom či byt vdýchnuť nový život zakaždým, keď dostanete chuť na niečo nové. Ako milovníci dizajnu a pekných vecí sme presvedčení, že aj interiér si zaslúži z času na čas zmenu. S týmito 7 typmi sa vám to určite podarí.

 

#1 Biela pre možnosť voľby

Budujte svoj interiér od úplného začiatku. Vymaľujte všetky steny na bielo. Uvidíte, ako vám to neskôr príde vhod. Možno na prvý pohľad sterilné prostredie, ničím zaujimavý dizajn. Ale uvidíte tú zmenu, keď do interiéru postupne uložíte nábytok, ktorý doplníte vhodnými dekoráciami. Bielej už bolo dosť a tak sa zamerajte na farby, ktoré obľubujete. Pri nábytku nechajte vyniknúť štruktúru dreva alebo použite len jemné pastelové odtiene. S doplnkami sa môžete pohrať viac. Dopraje im vyniknúť v pestrých farbách. Stena sa stane nádherným plátnom, na ktorom vyniknú nábytok spolu s dekoráciami.

#2 Galéria z obyčajnej steny

Využite svoje steny, ktoré sú holé a nevyužité a urobte z nich galériu. Jediné čo budete potrebovať je pár klincov a zaujimavých dekorácií, ktoré si jednoducho zavesíte na stenu. Obrazy či poličky, skrinky, vešiaky alebo fotorámiky. Voľba je na každom z vás. Nakoniec stačí len zvoliť to správne osvetlenie a jedinečná galéria u vás doma je pripravená uzrieť svetlo sveta. Popustite uzdu svojej fantázií. 

#3 Hra so svetlom

Vďaka vhodne zvolenému osvetleniu viete krásne zmeniť vzhľad celého vášho príbytku. Skúste si domov zaobstarať menší reflektor, ktorý nasmerujete tak, aby osvetlil nejaký zaujímavý solitér u vás doma. V žiary reflektorov sa stane aj z obyčajného nábytku luxusný kúsok. Skúste to. Ak je pre Vás reflektov až priveľká zmena, skúste jednoducho navodiť atmosféru vďaka krásnym stolovým lampám, ktoré privodia do interiéru intimitu.

#4 Dekorujte!!

Doplňte svoj dom o veľa zaujímavých kúskov v podobe vakúšov, rámikov, svietnikov, kvetov,..... Takýmto spôsobom viete urbiť aj s pomerne jednoduchých vecí veľký zázrak.

#5 Praktický kus nábytku

Viete, ktorý kus nábytku nesmie chýbať v každej domácnosti? Môže mať neskutočne veľa tvarov, veľkostí a farieb. Dá sa s ním veľmi ľahko manipulovať a môžeme ho používať na veľa účelov. Uplatnenie si nájde v nejednej miestnosti. Presne tak. Je to stolička alebo menší šamlík. Malý, pritom veľmi dôležitý kus nábytku.

#6 Zelená

Zelená, zelená a ešte raz zelená. Nielenže je farbou roka 2017 ale u väčšiny z nás evokuje zelená farba prírodu a voľnosť s ňou spojenú. Vďaka zeleným rastlinám bude váš dom obohatený o čerstvý kyslík a zároveň mu dodajú aj potrebnú pestrosť. Rastlinky v domácnosti sú veľmi užitočné a manipulovať s nimi je veľmi jednoduché. Preto si do každej izby položne aspoň jednu izbovú rastlinku pre príjemnejší pocit.

#7 Svietniky

Tá atmosféra, keď si večer zapálite sviečku a len tak oddychujete po celom dni v práci. Preto sa uistite, že máte doma dostatočne veľa sviečok, aby ste si tento príjemný rituál vedeli opakovať po každom ťažkom dni. Sviečka v krásnom svietniku alebo lucerne krásne odrazí svoj plápol v miestnosti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia