Domáca pohoda

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > Inšpirácie > Domáca pohoda
 

Domáca pohoda

E-shop Elihome.sk je venovaný okúzľujúcim bytovým dekoráciám a solitérom. Okrem doplnkov na ňom nájdete aj inšpiratívne blogy, nápady a návody a samozrejme výber toho najlepšieho, čo trh ponúka. Značka Elihome vznikla v spolupráci s mladými talentmi. Silvia Topolská nám svojimi očami priblíži jedinečné dekorácie, ktoré zmenia váš interiér na neobyčajný.

,,Keď si predstavím domácu pohodu, hneď mi na myseľ ide typická sladkastá vôňa, ktorú vie najlepšie vykúzliť moja mama. Večery strávené s rodinou alebo priateľmi pri šálke horúceho čaju, svietniku a teplej deke. Presne tak si ju predstavujem, keď si vybavím typické chladné, sychravé a daždivé počasie, ktoré je so zimou spojené. Celý domov je odetý do príjemných, teplých materiálov, v ktorých sa odrážajú farby prírody. To mám najradšej, pretože to vo mne vyvoláva hrejivý pocit domova,, spomína Silvia Topolská.

 

 

,,Inšpirácie, ako si zútulniť dom či byt s prvkami nežnej elegancie ponúkame nie len na našej webovej stránke ale tiež aj na sociálnych sieťach. Vďaka tomu sme neustále v spojení s našimi zákazníkmi a ponúkame im množstvo nápadov na zútulnenie ich domova. Rovnako nás môžu navštíviť aj v našom útulnom penzióne v obci Rastislavice, ktorý je zariadený našimi dekoráciami a každý jeden kúsok je dômyselne premyslený aby všetko spolu hralo. Srdečne vás pozývame do príjemného prostredia, kde si oddýchnete pri dobrom jedle a chutnej káve či strávite príjemný večer,,.

 

 

,,Domov je miesto, kde sa cítime útulne, uvoľnene a môžeme uniknúť od každodenných povinností. Práve tu trávime čas s ľuďmi, na ktorých nám záleží a ktorých milujeme. Odohrávajú sa tu veľmi dôležité veci, stretnutia,  rozhovory, .....  Ak vám môžem dať jednu radu: je to váš domov, a preto sa neriaďte pocitmi iných ľudí. Vy sami viete, v akom prostredí sa cítite najlepšie, čo vám prináša radosť, čo sa vám páči. Nejde o to vytvoriť priestor pre iných ale pre seba a svoju rodinu. Priestor, v ktorom sa budete cítiť naozaj pohodlne,,.

Atmosféru vytvárajú doplnky

Pri zariaďovaní sú veľmi dôležité práve doplnky. Preto by vo vašom byte nemali chýbať rodinné fotografie v štýlových fotorámikoch a módne dekorácie, napr. zrkadlá, lampy, svietniky či vázy. Útulnú atmosféru dosiahnete huňatými kobercami alebo mäkkými dekami.  

Ako by ste opísali pôsobenie značky Elihome?

,,Na trhu sme už druhý rok a myslím si, že ľudia nás objavujú čoraz viac. Mnohí sa k nám neustále vracajú, hľadajú inšpirácie a nové kúsky do svojich domovom. Je naozaj príjemné stretávať týchto ľudí a vidieť, ako naša práca prináša radosť iným ľuďom. Častokrát sa stáva, že keď k nám ľudia prídu do predajne, sú okúzlení jej atmosférou. Malá predajňa na skok od centra hlavného mesta je tvorená solitérmi značky Kalvínwood a zdobená našimi dekoráciami. Francúzske šansóny známej Edit Piaf tomu dávajú tú správnu chuť. Okrem toho žijeme aj v online svete, kde je konkurencia príliš veľká a chýba tu osobný kontakt s potencionálnym zákazníkom. Práve preto sa snažíme komunikovať cez sociálne siete. Napriek neustálemu tlaku okolia o budovaní povedomia o značke cez rôzne marketingové nástroje sa my snažíme vybudovať si dôveru a priateľský vzťah s klientom. Veríme, že o pár rokov sa naša predajňa rozrastie, no nie je naším cieľom konkurovať iným predajcom nízkymi cenami na úkor kvality, originality a jedinečnosti našich výrobkov. Sme typickí štýlom Provence, ktorý sa snažíme prezentovať a možno práve preto sme obľúbení,, spokojne dodáva Silvia Topolská, manažérka predaja značky Elihome.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia