Horúce interiérové trendy na rok 2018

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > Inšpirácie > Horúce interiérové trendy na rok 2018
 

Horúce interiérové trendy na rok 2018

Starý rok skončil a so začiatkom nového roka prichádza aj možnosť urobiť si poriadok v osobnom, pracovnom či partnerskom živote. Rovnaká logika platí aj pri návrhu interiéru vášho príbytku. Teraz je ten pravý čas na zmenu.

V prvom rade sa veľkým trendy prvkom interiéru pre tento rok stali veľké, pohodlné kusy nábytku, ku ktorým neodmysliteľne patria sedačky, válendy, pohodlné kreslá a iné. No len si predstavte ten pocit, keď prídete večer z práce domov, ako ležíte na obrovskom pohodlnom gauči s pohárom vína, dobrou knihou a milujúcou osobou. 

Ďalším prvkom nového interiéru je prepustiť dovnútra viacej prírodného svetla, čo dosiahneme priehľadnejšími záclonami, prípadne ak okná necháme ,,holé,,. Naviac, prepojením slnečných lúčov prechádzajúcich cez okná do interiéru vnesete pocit tepla a prírody aj dovnútra.

Rok 2018 bude tým, v ktorom bude dominovať kombinácia hnedej a béžovej farby. Zároveň sa odlišujú od chladných interiérových farieb, pretože tieto zemité farby pôsobia útulne, teplo a domácky. Preto ak hľadáte nápady na farby do vašich interiérov, béžová  a hnedá je to pravé orechové. Avšak maľovanie stien a múrov je out a radšej stavte na štýlovú tapetu, ktorá sa stala najhorúcejším trendom v interiéri.

 

 

A čo prvky v interiéri? V roku 2018 budú HOT práve prírodné motívy, pokiaľ ide o interiérový dizajn. Organické atribúty, ako sú rastliny a kvety spôsobia, že váš dom či byt prepojíte s prírodou.

Pochopiteľne, každá domácnosť obsahuje veľké množstvo vecí, ktoré sa zdajú na prvý pohľad zbytočné. Preto je vhodné takéto veci zbaliť do šik boxov a úložných krabíc, v ktorých budú skované a popritom budú vyzerať skvele v interiéri. Šikovné nápady do interiéru sa zaoberajú veľkým počtom políc a odkladacích priestorov, kam všetky zvytočnosti krásne skováte. Pokiaľ ide o regály, trendy sú tie v minimalistickom štýle. Presný geometrický tvar a žiadne zbytočné krivky.

Niektorí ľudia milujú veľa vankúšov na pohovkách, ktoré majú všelijaký tvar, farby a motívy. Ak chcete byť v roku 2018 trendy, určite vsaďte na jednoduchosť. Moderné budú jedoduché tvary vankúšov v čierno-bielej kombinácií pruhov. Ak takéto vankúše umiestnite do spálne alebo obývacej miestnosti, uvidíte, ako magicky vplývajú na atmosféru interiéru.

Nový rok so sebou prinesie veľa nových možností  a preto začnite s plánovaním svojho interiéru ešte dnes. Nezáleží, koľko z našich nápadov využijete vo svojom dome či byte. Dôležité je, aby ste sa tam cítili útulne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia