Jeseň doma

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > Inšpirácie > Jeseň doma
 

Jeseň doma

Opadané lístie zo stromov šuštiace pod nohami pripomína svojim zvukom morský príboj. Stačí len zavrieť oči a započúvať sa. Doprajte si preto jesennú atmosféru aj u vás doma. Sezónne zátišie v podobe listov, gaštanov či tekvíc je v kurze.

 

Inšpirovalo vás opadávajúce pestrofarebé lístie k zmene interiéru? Potom určite siahate po typických jesenných farbách, kde nemôže chýbať škála príjemných zemitých odtieňov. Tmavé, náladové farby sú trendy. K jeseni neodmysliteľne patria tiež odtiene oranžovej, červenej, zelenej a v tomto roku aj tmavej modrej, ktorá, ako sa pošuškáva, by sa mala stať farbou roka 2018. Konkrétne modro-zelený odtieň. Všetky tieto farby navodzujú pocit útulného života na vidieku

Množstvo sušených listov, tekvice, šiškyšípky môžu vytvoriť efektný dekoratívny nápad. Napríklad veniec zo sušených listov všakovakých farieb krásne dozdobí vchodové dvere, sušené šípky vo váze zasa privodia ten čas, kedy šálka teplého čaju zahreje naše studené ruky. K tomuto obdobiu nesmú samozrejme chýbať sviečkylucerny.

 

 

 

 

Sušené šípky svojou krásnou prenikavou farbou vyplnia každú vázu a do interiéru prinesú trochu farby. Do ich zbierania zapojte celú svoju rodinu. Ak spojíte dve krásne veci dokopy, vždy z toho musí vzniknúť majstrovské dielo.

Zásobte sa mäkkými dekami, krásnymi hrnčekami, okolo seba majte zarámované rodinné spomienky. To všetko patrí ku chladnému obdobiu, ktoré tu máme.

Jednoznačne využite prázdne parapety okien a vyplnte ich jesennými dekoráciami, napr. tekvicami rôznych veľkostí a tvarov.

 

Ak vlastníte rodinný dom a milujete vôňu domova, určite v ňom ukrývate aj krb spolu s jedinečnou rímsou. To je práve miesto na vkusné jesenné dekorácie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia