Predstavenie značky Clayre & Eef

 
 
 
FIX PRE STALE ZOBRAZENIE SUBHEADERU

 
 
 
Úvod > Inšpirácie > Predstavenie značky Clayre & Eef
 

Predstavenie značky Clayre & Eef

Pre svojich zákazníkov vyberáme kvalitné značky známe po celom svete. Jednou z nich je aj holandská značka Clayre & Eef.

Pôvodom rodinný podnik

V roku 1994 dvaja bratia nasladovali kroky svojich milujúcich rodičov a začali vo veľkom obchodovať s domácim textilom pod názvom "van Cleef". Názov nebol príliš nápaditý, a tak v roku 2005 zmenili svoj pôvodný názov. Zlúčením mien svojich detí vznikol cvelku nápaditý a dodnes používaný firemný názov "Clayre & Eef". V priebehu rokov sa príbuzní, priatelia a známi pripojili k rodine Clayre & Eef.  V súčastnosti pracuje pre tento podnik viac ako 100 spokojných zamestnancov plných nadšenia a odhodlania.

 

 

Štýl inšpirovaný životom na vidieku

Súčastná kolekcia Clayre & Eef sa vyvinula do kompletného sortimentu domácich doplnkov, ktoré robia z domu domov. Hlavný dizajnéri sedia vo veľkej a priestrannej kancelárii, kde to dýcha rustikálnou atmosférou. Všetky návrhy sú ručne kreslené. Presne to nájdete v Clayre & Eef. Všetka inšpirácia a nostalgický štýl Clayre & Eef pochádza z dediny Limburg Haelen, ktorá sa nachádza v krásnej krajine Leudal a vyznačuje sa rozmanitosťou romantických vzorov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia